Кубок ААФУ: Штурм – у півфіналі, Олімпія та Мотор визначать кращого навесні

Склади, огляди та відео матчів-відповідей першого раунду Кубка України з футболу серед аматорських команд під егідою ААФУ сезону 2022/23

Кубок ААФУ: Штурм – у півфіналі, Олімпія та Мотор визначать кращого навесні - Аматорський футбол

Фото -instagram.com/fc.shturm.ivankiv

1/4 фіналу. Матч-відповідь

1 грудня

• Київ

Локомотив (Київ) – Штурм (Іванків) – 1:3 (перший тайм ‒ 0:1; перший матч – 0:4)

Голи: Жуков, 90+1 – Рубльов, 45, Старгородський, 68, Волков, 88

Локомотив: Митрушин, Шулипа (Мілованцев, 52), Зеленько, Микитенко, Савійсько, Баранов (Думанський, 61), Костенко (Сторожик, 61), Жуков, Д.Сахно, Сергієнко© (О.Сахно, 46), Коваленко. Запасних не залишилося. Головний тренер: Валерій Гаврилов.

Штурм: Погорілий, Помазан, Лящук, Васильєв© (Купрій, 71), Бовтрук, Осадчий, Любко, Старгородський, Рубльов (Волков, 66), Димнич, Бондаренко. Запасні: Козаченко, Нестеренко, Петренко, Шевчук, Сікорський. Головний тренер: Володимир Бондаренко.

Суддя: Файда Василь (Львів)

Попередження: не було

13:00; 07.12.2022. Київ. Стадіон “Локомотив”. Поле 3 (шт.); ‒2С

Після першого матчу Штурм забезпечив собі перевагу в чотири голи, втім, суперник однозначно хотів реабілітуватися – якщо й не сотворити диво за підсумками двох матчів, то хоча б створити фаворитам протистояння серйозні проблеми в домашньому матчі-відповіді. Це вийшло – тому що першого голу в сніжний день на штучному полі довелося чекати майже весь перший тайм.

Аж поки Штурм не пішов на штурм воріт «залізничників», і хоча господарі заблокували кілька поспіль ударів від Бондаренка, Любка та Рубльова, кутовий від Старгородського завершився взяттям воріт. Це Богдан Рубльов ударом головою замкнув подачу від лівого прапорця ‒ 0:1 на 45-й хвилині.

Після перерви іванківці спокійно довели справу до перемоги. Другий гол був необов’язковим – першим на подачі Лящука був суперник, але він невдало скинув м’яча вздовж воріт, так що Артем Старгородський зблизька спокійно пробив повз воротаря ‒ 0:2. А вже наприкінці зустрічі після подачі Димнича з правого флангу м’яч поцілив у поперечину, Старгородський відпасував лівіше, де Олександр Волков із кута воротарського майданчика розстріляв ворота ‒ 0:3.

Локомотив встиг із голом престижу. Думанський заробив штрафний метрів за 19 від цілі трішки правіше від центру воріт, і Данило Жуков акуратним ударом з правої ноги направив м’яча в ближню дев’ятку ‒ 1:3. Штурм – третій півфіналіст Кубка України серед аматорів 2022/23. Четвертий визначиться навесні.

Герой матчу – Артем Старгородський (Штурм)

40-річний Старгородський – найстарший автор гола в цьому розіграші трофею, третій за віком учасник Кубка ААФУ поточного сезону (після захисника Пєскова із Мотору та воротаря Козаченка – свого одноклубника зі Штурму). У цьому матчі Артем забив сам і віддав дві гольові, добре відігравши в півзахисті.

Пари 1/4 фіналу

Команди  Дати проведення
1  Фазенда (Чернівці) ‒ ФК Волока (Чернівецька обл.)  2:1 – 3:1
2  Скала 1911 (Стрий, Львівська обл.) – Дружба (Мирівка, Київська обл.)  1:2 – 3:0
3  Мотор (Запоріжжя) – Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)  1:0 – 2023 р.
4  Штурм (Іванків, Київська обл.) – Локомотив (Київ)  4:0 – 3:1

Матч Олімпія – Мотор відбудеться в 2022 році

Питання щодо порядку проведення матчів 1/2 фіналу буде вирішено пізніше, слідкуйте за оновленнями.