Склад, огляд та відео перенесеного матчу 1-го туру Чемпіонату ААФУ 2021/22

• Прикарпаття-Тепловик (Івано-Франківськ) – Локомотив (Київ) – 2:0 (2:0)

Прикарпаття-Тепловик: Бобинець, Пархуць©, Крижанівський, В.Радульський, Дмитрук, Лабич, Михальчук (Тринчук, 88), Остапчук, Ю.Радульський, Титов, Крамар (Соколенко, 90+1). Запасні: Новицький, Кашуба, Василів, Лесів. Старший тренер: Віктор Данищук.

Локомотив: Митрушин©, Лазорик, Шевченко, Товстенко, Куліненко, Мілованцев, Радченко (В.Хоменко, 88), Литвинов, Погребняк, Чайка (А.Хоменко, 50), Коваленко (Гільченко, 85). Запасних не залишилося. Головний тренер: Петро Дмитренко.

• 14:00; 10.11.2021. Івано-Франківськ. Стадіон “Гірка”. 100 глядачів; поле 3; +8С
  • Суддя: Валенко Сергій (Львів)
  • Попередження: Мілованцев, 25, Лазорик, 35, Куліненко, 43, Коваленко, 68

Заключний матч 2021 року в аматорському футболі всеукраїнського рівня звів на полі дві молоді команди. Відзначимо, що господарі обійшлися без своїх граючих тренерів, включаючи Веприка, який часто з’являвся восени, а гостям з різних причин не могли допомогти кілька гравців – включаючи капітана Ломія та недавніх гравців юнацьких складів клубів УПЛ.

Господарі почали впевнено – Титов і Ю.Радульський провели пристрілку ударами з дальньої та середньої відстані, проходили атаки з проникаючими передачами, але Локомотив відразу ж показав, що з ним треба обережно. Після кутового перевірив воротаря Бобинця Товстенко, а Погребняк після флангової передачі взагалі опинився перед воротарем, і добре, що В.Радульський дограв із ним щільно до кінця.

Прикарпаття-Тепловик прислухалося до цих «дзвіночків», а тому максимально ефективно використало кінцівку першого тайму. Міг (і мав) відкривати рахунок Ю.Радульський, але після хорошого закидання від Титова струсонув каркасом воріт. А буквально через кілька хвилин ці гравці помінялися ролями, і після чудового зміщення та «черпачка» від Юрія Титов був збитий Куліненком у межах карного майданчика – жовта картка та пенальті. Володимир Лабич із 11-метрової позначки розвів м’яч і воротаря по різних кутах ‒ 1:0 на 43-й хвилині.

Ще до перерви перевагу прикарпатців закріпив Крамар, який встиг запам’ятатися ще минулого сезону в складі коломийського Варатика. Коли після передачі з правого флангу хтось із київських захисників невдало вибив м’яча в район напівкола карного майданчика, Ігор був першим на підбиранні та з правої ноги поцілив у лівий від голкіпера кут воріт ‒ 2:0.

Другий тайм підопічні Данищука впевнено провели по рахунку. Вони загалом контролювали перебіг подій, і навіть коли Коваленко, Литвинов чи Погребняк намагалися ввірватися в карний майданчик, їх відтісняли без удару. А спроби Шевченка та того ж Погребняка пробити здалеку були або неточними, або не складали труднощів для Бобинця. Втім, господарі свої нагоди також не реалізували. Чого їм вистачило для важливої перемоги, що виводить івано-франківців на сьому позицію на час зимового антракту. За Локомотив прикро ‒ у цій команді є цікаві, перспективні юні футболісти, проте за перше півріччя очок їм не вдалося здобути. Що ж, все хороше – попереду.

Герой матчу – Юрій Радульський (Прикарпаття-Тепловик)

Дуже непогано загострював зі свого краю: міг забивати сам, вчасно підключив Титова, який заробив пенальті під перший гол, брав участь у багатоходівці, яка в підсумку завершилася вдалим відскоком на Крамара й другим взяттям воріт.