Андерлехт з Михайличенко зіграв внічию з Мускроном

Команда українця в більшості упустила перемогу, пропустивши в компенсований час.

Андерлехт вдома зіграв внічию з Мускроном (1:1) в матчі третього туру чемпіонату Бельгії.

У кінцівці першого тайму гості залишилися в меншості. Другу жовту картку отримав Ерік Бокат.

Команда Венсана Компані скористалася чисельною більшістю і повела в рахунку на 62-й хвилині матчу – Нані Діматі реалізував пенальті. У компенсований час Мускрон відігрався зусиллями Гнохере.

Весь матч за Андерлехт провів український захисник Богдан Михайличенко. Минулого тижня він забив дебютний гол за бельгійський клуб.

Андерлехт йде на третьому місці чемпіонату Бельгії. Наступний матч команда проведе 28 серпня на виїзді проти Остенде.