Англія зіграла внічию зі США та зберегла лідерство у групі В

Команди голів не забивали

Англія - США 0:0 огляд матчу, відео голів за 25 листопада

Англия - США, фото - Getty Images

У матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу збірна Англії зіграла внічию з командою США – 0:0.

За відведені дев’яносто хвилин зустрічі жодна з команд не змогла відкрити рахунок у матчі. У першому таймі чудовий момент упустив Крістін Пулішич, який влучив у перекладину. Після перерви збірна США мала ініціативу, але в результаті команди зіграли внічию.

В іншому матчі групи В Іран переміг Вельс із рахунком 2:0.

Після цього матчу Англія набрала 4 очки та залишилася на першому місці у квартеті В. У США два очки та третя позиція.

У третьому турі збірна Англії зіграє проти Вельсу, а США гратиме з Іраном. Обидва матчі відбудуться 29 листопада о 21:00 за київським часом.