Арсенал на виїзді обіграв Вулвергемптон

Каноніри вийшли на перше місце в АПЛ

Вулвергемптон - Арсенал 0:2 огляд матчу, відео голів за 20 квітня

Вулверхэмптон - Арсенал, фото - Getty Images

Арсенал на виїзді обіграв Вулвергемптон у 34-му турі Англійської Прем’єр-ліги – 2:0.

Каноніри зуміли відкрити рахунок у першому таймі. Перед перервою відзначився Леандро Троссар після пасу Габріела Жезуса.

Напруга у поєдинку зберігалася до останніх хвилин. У компенсований час Мартін Едегор забив другий м’яч Канонірів та зняв питання щодо переможця.

Зазначимо, що весь поєдинок провів у запасі Арсенала українець Олександр Зінченко. Нагадаємо, захисник також не отримав ігрового часу у попередній зустрічі команди з Баварією у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

Арсенал набрав 74 очки та вийшов на перше місце в АПЛ. Каноніри на один пункт випереджають Манчестер Сіті, зігравши на матч більше. Вулвергемптон залишається на 11-му місці, маючи 43 очки.

У наступному матчі Арсенал зіграє з Челсі Михайла Мудрика 23 квітня. Вулвергемптон 24 квітня прийме Борнмут, за який виступає українець Ілля Забарний.