Арсенал на виїзді переміг Саутгемптон

Каноніри наблизилися до зони Ліги чемпіонів

Саутгемптон Арсенал

Саутгемптон - Арсенал. Фото - Getty Images

Арсенал обіграв Саутгемптон (3:1) в гостьовому матчі 20-го туру англійської Прем’єр-ліги.

На початку поєдинку команди обмінялися голами Стюарта Армстронга і Ніколя Пепе. У кінцівці першого тайму Букайо Сака вивів Арсенал вперед.

На 72-й хвилині Александр Ляказетт встановив остаточний рахунок зустрічі. Каноніри взяли реванш у Саутгемптона (0:1) за поразку в 1/16 фіналу Кубка Англії.

Арсенал піднявся на восьме місце АПЛ. Відставання Канонірів від зони Ліги чемпіонів становить п’ять очок. Саутгемптон опустився на 11-у позицію.

У наступному турі 30 січня Арсенал вдома прийматиме Манчестер Юнайтед, Саутгемптон зіграє з Астон Віллою.