Арсенал на виїзді програв Вулверхемптону. Каноніри догравали матч удев’ятьох

Давид Луїс і Лено підвели лондонців

Вулверхэмптон - Арсенал, фото - Getty Images

У матчі 22-го туру чемпіонату Англії Вулверхемптон на своєму полі переміг Арсенал – 2:1.

Лондонці добре почали гру і вже на 9-й хвилині вийшли вперед, але гол Букайо Сака скасували після підказки VAR. Каноніри все ж забили першими – Ніколас Пепе відзначився після класного проходу в штрафній Вовків.

Уже в компенсований до першого тайму час Давід Луїс сфолив у власному штрафному майданчику і отримав пряму червону картку, а Рубен Невеш реалізував пенальті. Після перерви перемогу Вулверхемптону приніс Жоау Моутіньо, який забив дальнім ударом.

Каноніри догравали матч удев’ятьох, після того як Бернд Лено зіграв рукою за межами штрафного майданчика.

Після цього матчу Арсенал займає 10-е місце в турнірній таблиці АПЛ, в активі команди 31 очко. Вулверхемптон перемістився на 13-у позицію, набравши 26 очок.