Арсенал разом із Зінченком обіграв Тоттенхем і продовжує лідирувати в АПЛ

Каноніри виявилися сильнішими в лондонському дербі

Арсенал - Тоттенхем 3:1 огляд матчу, відео голів за 1 жовтня

Арсенал - Тоттенхэм, фото - Getty Images

У стартовому матчі дев’ятого туру чемпіонату Англії Арсенал на своєму стадіоні обіграв Тоттенхем із рахунком 3:1.

У першому таймі команди обмінялися голами. У складі Канонірів відзначився Томас Партей, а за Тоттенхем із пенальті забив Харрі Кейн.

Після перерви Арсенал знову вийшов уперед після голу Габріела Жезуса, ще один м’яч за господарів забив Граніт Джака. Цікаво, що в середині другого тайму Тоттенхем залишився у меншості – пряму червону картку отримав Емерсон Роял.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 73 хвилини.

Після цього матчу Арсенал набрав 21 очко і продовжує лідирувати у турнірній таблиці АПЛ. Тоттенхем зазнав першої поразки в чемпіонаті і займає третю позицію.