Арсенал разом із Зінченком вирвав перемогу над Евертоном, але фінішував другим

Українець вийшов на поле у другому таймі

Арсенал - Евертон 2:1 огляд матчу, відео голів за 19 травня

Арсенал - Эвертон, фото - Getty Images

У поєдинку заключного туру чемпіонату Англії Арсенал на рідному стадіоні зіграв унічию з Евертоном – 1:1.

Команди обмінялися голами в першому таймі: у складі Ірисок відзначився Ідрісса Гейє, а гол у відповідь забив Такехіро Томіясу. Після перерви Каноніри довгий час не могли забити, але наприкінці гри перемогу господарям приніс Кай Хаверц.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко потрапив у заявку на цю гру та вийшов на поле у другому таймі. Лівий захисник Евертона Віталій Міколенко пропустив матч через травму.

Арсенал фінішував на другому місці у турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги, набравши 89 очок. Евертон закінчив сезон на 15-й позиції.