Арсенал вирвав нічию з Фулхемом в компенсований час

Нкетіа врятував нічию для команди Артети

Арсенал – Эвертон где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Фото - Getty Images

Арсенал вирвав нічию в матчі 32-го туру англійської Прем’єр-ліги з Фулхемом – 1:1.

У першому таймі м’яч двічі побував у воротах гостей, але обидва голи Канонірів не були зараховані через положення поза грою.

У другому таймі захисник Арсеналу Габріель порушив правила у своєму штрафному майданчику. Вирок на 59-й хвилині реалізував Джон Маджа, який впевнено переграв з точки Метью Райана.

Вирвав нічию для Арсеналу на 97-й хвилині Едвард Нкетіа. Втратою для Канонірів стала травма головного бомбардира Александра Ляказетта. Француз не зміг продовжити поєдинок на 70-й хвилині.

Після сьогоднішнього матчу Арсенал з 46 очками в активі залишився на дев’ятому місці. Фулхем заробив 27 балів і як і раніше знаходиться в зоні вильоту.