Арсенал завдяки дублю Обамеянга обіграв Ман Сіті і вийшов у фінал Кубка Англії

Зінченко провів весь матч на лаві запасних.

Арсенал

Фото - Getty Images

У півфіналі Кубка Англії Арсенал на Уемблі переміг Манчестер Сіті з рахунком 2:0.

Каноніри повели в рахунку в середині першого тайму після точного удару П’єра-Емеріка Обамеянга. Після перерви Городяни створили кілька гольових моментів, але відігратися команді Пепа Гвардіоли не вдалося.

На 71-й хвилині матчу Арсенал подвоїв перевагу. Обамеянг реалізував вихід один на один з Едерсоном і встановив остаточний рахунок поєдинку.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко залишився на лавці запасних.

У фіналі Кубка Англії Арсенал зіграє з переможцем поєдинку Манчестер Юнайтед – Челсі. Півфінальний матч відбудеться завтра, 19 липня. Початок зустрічі о 20:00 за київським часом.

У наступному матчі Арсенал 21 липня зустрінеться з Астон Віллою в рамках 37-го туру АПЛ. Ман Сіті в цей же день зіграє з Уотфордом.