Арсенал зіграв в неймовірну нічию з Вест Гемом, відігравшись з 0:3

Ярмоленко не потрапив в заявку Молотобійців на матч з Канонірами

Вулверхэмптон – Вест Хэм где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Фото - Getty Images

Арсенал на виїзді зіграв внічию з Вест Гемом (3:3) в матчі 29-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Молотобійці шокували Канонірів, забивши три м’ячі в перші 30 хвилин зустрічі. Результативні удари на рахунку Джессі Лінгарда, Джаррода Боуена і Томаша Соучека.

На 38-й хвилині Арсенал скоротив відставання в рахунку завдяки автоголу Соучека. Після перерви автоголом відзначився ще один гравець Вест Гема Крейг Доусон. А в кінцівці зустрічі Каноніри відігралися після точного удару Александра Ляказетта.

Вінгер Андрій Ярмоленко не потрапив в заявку Вест Гема на матч. Українець днями відновився після травми. У п’ятницю він зіграв за молодіжну команду Молотобійців в чемпіонаті U-23.

Арсенал з 42 очками займає 9-е місце АПЛ. Вест Гем набрав 49 очок і йде на п’ятій позиції.

• АПЛ. 29-й тур

Вест ГемАрсенал – 3:3 (3:1)
Голи: Лингард, 15, Боуен, 17, Соучек, 32 – Соучек, 38 (автогол), Доусон, 61 (автогол), Ляказетт, 82