Борнмут із Забарним поступився Ліверпулю і вилетів із Кубка англійської ліги

Ілля провів на полі усі 90 хвилин

Борнмут - Ліверпуль 1:2 огляд матчу, відео голів за 1 листопада

Борнмут - Ливерпуль. Фото - Getty Images

Ліверпуль здобув виїзну перемогу над Борнмутом у поєдинку 1/8 фіналу Кубка англійської ліги – 2:1.

Червоні відкрили рахунок після півгодини гри – зробив це Коді Гакпо. У другому таймі Вишні зуміли зрівняти зусиллями Джастіна Клюйверта. Але Ліверпуль не встиг злякатися і через кілька хвилин відновив статус кво.

Вирішальний гол зробили гравці, що вийшли на заміну: Александр-Арнольд віддав, Дарвін Нуньєс реалізував. Борнмут був аж ніяк не безнадійний, але знову відігратися господарям не вдалося.

Український захисник Борнмута Ілля Забарний вже звично відіграв повний матч. В нинішньому сезоні 21-річний українець зіграв 12 матчів за Вишень у всіх турнірах, але не відрізнявся результативними діями.

Наступні матчі команди проведуть у вікенд. Борнмут 4 листопада зіграє у гостях із чемпіоном Манчестер Сіті. Ліверпуль наступного дня вирушить у гості до Лутона.