Брентфорд з Ярмолюком переміг Шеффілд Юнайтед

Український півзахисник вийшов на заміну наприкінці поєдинку

Брентфорд - Шеффілд Юнайтед 2:0 огляд матчу, відео голів за 13 квітня

Брентфорд - Шеффилд Юнайтед. Фото - Getty Images

Брентфорд обіграв Шеффілд Юнайтед у домашньому матчі 33-го туру Англійської Прем’єр-ліги – 2:0.

Бджоли вийшли вперед у середині другого тайму завдяки автоголу Олівера Арбластера. Через п’ять хвилин Міккель Дамсгор подвоїв перевагу Брентфорда, проте гол було скасовано після перегляду VAR.

У компенсований час господарі поля відзначилися ще раз зусиллями Френка Оньєки, який вийшов на заміну.

Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк з’явився на полі на 79-й хвилині. На його рахунку – 25 матчів за Бджіл у всіх турнірах поточного сезону.

Брентфорд набрав 32 очки та піднявся на 14-те місце в АПЛ. Шеффілд з 16 очками замикає турнірну таблицю.

У наступному турі 20 квітня Брентфорд на виїзді зіграє проти Лутона, а Шеффілд прийме Бернлі.