Челсі і Манчестер Юнайтед зіграли внічию, обмінявшись голами наприкінці матчу

Гол Каземіро врятував Червоних дияволів від поразки

Челсі – Манчестер Юнайтед 1:1 огляд матчу, відео голів за 22 жовтня

Челси - Манчестер Юнайтед, фото - Getty Images

У головному матчі 13-го туру чемпіонату Англії Челсі на своєму стадіоні зіграв внічию з Манчестер Юнайтед з рахунком 1:1.

У першому таймі ініціативою володіли Червоні дияволи, які не зуміли реалізувати свої моменти. У складі гостей могли відзначитися Маркус Рашфорд та Антоні.

Після перерви вже Челсі більше володів м’ячем, але по-справжньому небезпечних моментів довго не було у жодної з команд. Другий тайм запам’ятався травмою Рафаеля Варана, через яку француз не зміг продовжити гру.

А наприкінці матчу команди обмінялися голами. Спочатку з пенальті гол забив Жоржиньйо, а Манчестер Юнайтед вже в компенсований час зрівняв рахунок після удару Каземіро головою.

Після цього матчу Челсі залишився на четвертому місці у турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги. Манчестер Юнайтед посідає п’яту позицію.

У наступному турі АПЛ Челсі зіграє на виїзді проти Брайтона, а Манчестер Юнайтед гратиме з Вест Хемом.