Челсі і Саутгемптон розписали нічию в гольовій перестрілці

На рахунку Вернера дубль і результативна передача

Фото - Getty Images

Челсі і Саутгемптон зіграли внічию в матчі 5-го туру англійської Прем’єр-ліги.

В перші півгодини гри Сині оформили комфортну перевагу завдяки двом м’ячам Тімо Вернера. Денні Інгз скоротив відставання в рахунку до перерви, а на старті другого тайму Че Адамс відновив паритет.

Втім, через 2 хвилини після другого голу Святих Челсі знову вийшов вперед зусиллями Кая Хаверца, якому асистував Вернер. Команда Френка Лемпарда упустила перемогу в компенсований час, коли Яннік Вестергор забив після пасу Тео Волкотта.

Для Челсі це вже друга нічия з рахунком 3:3 в нинішньому сезоні. Сині посідають шосте місце, а в наступному турі зіграють з Манчестер Юнайтед на Олд Траффорд. У Саутгемптона на черзі матч з Евертоном.