Челсі на своєму полі зіграв унічию з Манчестер Юнайтед

Команди обмінялися голами у другому таймі

Челсі - Манчестер Юнайтед 1:1 огляд матчу, відео голів за 28 листопада

Челси - Манчестер Юнайтед, фото - Getty Images

У центральному матчі 13 туру чемпіонату Англії Челсі на своєму стадіоні не зумів обіграти Манчестер Юнайтед – 1:1.

У першому таймі лондонці створили кілька хороших можливостей для взяття воріт, але надійно зіграв Давид Де Хеа. А після перерви гості зненацька вийшли вперед після того, як Джейдон Санчо скористався помилкою Жоржіньо.

Півзахисник збірної Італії реабілітувався у середині другого тайму, коли реалізував пенальті та зрівняв рахунок.

Після цього матчу Челсі набрав 30 очок та залишився на першому місці турнірної таблиці АПЛ. Манчестер Юнайтед займає 8-у позицію, в активі Червоних дияволів 18 очок.

У наступному турі англійської Прем’єр-ліги Челсі на виїзді зіграє проти Вотфорда, а Манчестер Юнайтед прийматиме Арсенал.