Челсі з мінімальною перевагою обіграв Борнмут із Забарним

Сині посіли шосте місце, що дозволяє грати у кваліфікації Ліги конференцій у наступному сезоні

Челсі – Борнмут 2:1 огляд матчу, відео голів за 19 травня

Челси - Борнмут, фото - Getty Images

Челсі на домашній арені обіграв Борнмут у заключному турі англійської Прем’єр-ліги – 2:1.

Сині вийшли вперед у першому таймі після голу Мойзеса Кайседо. Відразу після перерви другий м’яч провів Рахім Стерлінг. За хвилину Борнмут відіграв один м’яч після автогола Бенуа Бадьяшіля, але здобути нічию гості не зуміли.

Весь матч у складі Вишень відіграв українець Ілля Забарний. Захисник провів за Борнмут 42 матчі у всіх турнірах, відзначившись одним голом.

Вінгер Челсі Михайло Мудрик пропускав поєдинок через травму. Загалом цього сезону 23-річний українець зіграв 41 матч за Синіх у всіх турнірах, у яких забив сім голів і віддав два асисти.

Челсі набрав 63 очки та завершив чемпіонат Англії на шостому місці. У новому сезоні Сині виступатимуть у кваліфікації Ліги конференцій. Борнмут посів 12-е місце, набравши 48 очок. Нагадаємо, чемпіонський титул здобув Манчестер Сіті.