Де Хеа пройде обстеження через травму коліна

Іспанець травмувався в матчі з Саутгемптоном

Давид Де Хеа, Getty Images

Воротар Манчестер Юнайтед Давід Де Хеа пройде обстеження в зв’язку з травмою коліна, отриманої у вчорашньому матчі чемпіонату Англії проти Саутгемптона (3:2).

В кінці першого тайму гри іспанець невдало вдарився коліном об штангу, в результаті чого не зміг повернутися на поле і був замінений в перерві на Діна Хендерсона.

Де Хеа двічі пропустив від Саутгемптона, але МЮ вдалося зробити камбек у другому таймі. Всього в нинішньому сезоні Давид зіграв в 18 матчах Юнайтед, пропустивши 18 м’ячів при трьох іграх на нуль.

У середу, 2 грудня, команда Оле-Гуннара Сульшера зіграє з ПСЖ в Лізі чемпіонів. У чемпіонаті МЮ в суботу зустрінеться з Вест Хемом.