Дубль Брюстера допоміг Ліверпулю зіграти внічию в спарингу з Зальцбургом

Пошкодження отримав Верджил Ван Дейк.

Райан Брюстер. Фото - Getty Images

Чемпіон Англії Ліверпуль зіграв внічию в товариському матчі з австрійським Ред Булл Зальцбург – 2:2.

Мерсисайдці пропустили вже на 3-й хвилині від форварда Биків Патсона Дакі, а до 13-й хвилині замбієць оформив дубль.

Ліверпуль відіграв один м’яч зусиллями Райана Брюстера лише на 73-й хвилині, а на 81-й все той же англієць забив другий м’яч і встановив остаточний рахунок на табло.

Для Юргена Клоппа негативним моментом стала отримана травма захисником Верджилом Ван Дейком. Його замінили на 56-й хвилині.

Уже в найближчу суботу, 29 серпня Ліверпуль зіграє в матчі за Суперкубок Англії проти Арсеналу. Сезон АПЛ для мерсисайдців розпочнеться 12 вересня грою з Лідс Юнайтед.