Дубль Лінгарда допоміг Вест Хему обіграти Лестер в матчі з п’ятьма голами

Молотобойці повернулися в першу четвірку АПЛ

Бернли - Вест Хэм где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Фото - Getty Images

У матчі 31-го туру чемпіонату Англії Вест Хем на своєму полі обіграв Лестер – 3:2.

У першому таймі Молотобойці відзначилися двічі – дублем відзначився Джессі Лінгард, який виступає за лондонців на правах оренди з Манчестер Юнайтед.

Після перерви Вест Хем забив третій м’яч зусиллями Джаррода Боуена. Лестер до кінця гри зумів відповісти двома точними ударами Келеті Іхеаначо, але взяти хоча б одне очко не зумів.

Український півзахисник Вест Хем Андрій Ярмоленко не потрапив в заявку на цю гру. Вінгер продовжує відновлення після травми.

Після цього матчу Вест Хем набрав 55 очок і перемістився на 4-е місце в турнірній таблиці АПЛ. Лестер знаходиться на 3-й позиції, у Лис 56 очок.