Дубль Рашфорда допоміг МЮ перемогти Шеффілд Юнайтед

Клинки залишаються без перемог в АПЛ

Шеффилд Юнайтед - Манчестер Юнайтед. Фото - Getty Images

Манчестер Юнайтед на виїзді переміг Шеффілд Юнайтед (3:2) у матчі 13-го туру англійської Прем’єр-ліги.

На 5-й хвилині зустрічі Девід Макголдрік вивів Клинків вперед. Червоні дияволи відігралися в середині першого тайму зусиллями Маркуса Рашфорда. На 33-й хвилині МЮ повів у рахунку після точного удару Антоні Марсьяля.

Після перерви Рашфорд відзначився ще раз. У кінцівці зустрічі Шеффілд скоротив відставання в рахунку – Макголдрік забив свій другий гол у поєдинку.

Манчестер Юнайтед піднявся на шосте місце АПЛ. Відставання Червоних дияволів від зони Ліги чемпіонів становить одне очко. Шеффілд Юнайтед замикає турнірну таблицю чемпіонату Англії, набравши одне очко після 13 зіграних турів.

20 грудня МЮ вдома прийме Лідс, Шеффілд на виїзді зіграє проти Брайтона.