Словесна мотивація для українського хавбека

Джон Обі Мікель: Мудрик повинен грати у гр*баний футбол і вигравати для Челсі матчі - Чемпіонат Англії

Михаил Мудрик. Фото - Getty Images

Відомий у минулому півзахисник Челсі та збірної Нігерії Джон Обі Мікель розкритикував українського хавбека лондонського клубу Михайла Мудрика, закликавши його більше думати про роботу на полі, а не про імідж.

“Йому слід підстригтися, припинити робити татуювання. Йому потрібно впорядкувати свою голову, і якщо він це зробить, то стане дуже добрим гравцем”.

“У нього є швидкість, міць, він чудово володіє м’ячем. Але йому потрібно поводитися належним чином. Він повинен забути про зачіски, татуювання – грай у гр*баний футбол і вигравай для нас матчі”, – сказав Обі Мікель.

Нігерієць особливої ​​популярності набув у лондонському Челсі. За 11 років Обі Мікель двічі став чемпіоном Англії, тріумфував у Лізі чемпіонів і Лізі Європи.

У складі збірної Нігерії хавбек став бронзовим призером Олімпіади-2016, а також тричі посідав третє місце у розіграші Кубка африканських націй.

Мудрик перейшов до Челсі у січні 2023 року і підписав контракт на вісім з половиною років. Челсі та Шахтар домовилися про перехід Мудрика за 100 мільйонів євро. Цього сезону 23-річний Мудрик зіграв у 41 матчі за Синіх у всіх турнірах, забив сім голів і віддав два асиста.

Челсі у сезоні 2023/24 фінішував на шостому місці та завоював путівку до Ліги конференцій. Незважаючи на потужний фініш, після закінчення сезону клуб розлучився з головним тренером Маурісіо Почеттіно та призначив на його місце Енцо Мареску. Старт сезону 2024/25 в АПЛ заплановано на 17 серпня.

Джерело: sportskeeda.com