Екс-нападник Зорі Бонавентуре може перейти в Ноттінгем Форест

Сума трансферу – 25 млн. євро

Екс-нападник Зорі Бонавентуре може перейти в Ноттінгем Форест - Чемпіонат Англії

Деннис Бонавентуре. Фото - Getty Images

Екс-нападник Зорі Денніс Бонавентуре може перейти в Ноттінгем Форест.

За інформацією інсайдера Ніколо Скіри, Форест веде переговори з Вотфордом, щоб спробувати підписати 24-річного Бонавентуре за 25 мільйонів євро.

Нагадаємо, у період 2016-17 років Бонавентуре грав у Зорі, за яку забив 6 голів у 26 матчах. Зоря продала його Брюгге за неофіційною інформацією за 1,4 млн. євро. У 2021 році нігерієць перейшов до Вотфорда, за який забив 10 голів у 35 матчах.

Ноттінгем Форест також має намір підписати українського півзахисника Аталанти Руслана Малиновського.

Англійський клуб зробив пропозицію бергамаскам у розмірі 15 мільйонів євро, включаючи бонуси. Аталанта має дати принципову відповідь щодо трансферу найближчим часом.

Ноттінгем Форест повернувся до АПЛ після 23-річної перерви. У першому турі червоно-білі програли на виїзді Ньюкаслу (0:2). У наступному матчі Форест прийматиме Вест Гем 14 серпня.