Евертон і Ліверпуль розписали драматичну нічию в мерсисайдському дербі

Іриски одноосібно очолюють АПЛ

Эвертон Ливерпуль

Фото - Getty Images

У п’ятому турі англійської Прем’єр-ліги відбулося мерсисайдське дербі. Евертон вдома зіграв внічию з Ліверпулем з рахунком 2:2.

Червоні повели в рахунку вже на 3-й хвилині поєдинку після точного удару Садіо Мане. Евертон відігрався в середині першого тайму зусиллями Майкла Кіна.

У другому таймі Мохамед Салах знову вивів Ліверпуль вперед. Однак втримати переможний рахунок команді Юргена Клоппа не вдалося. На 81-й хвилині Домінік Калверт-Льюїн зрівняв рахунок в поєдинку.

У кінцівці матчу Іриски залишилися в меншості – червону картку отримав Рішарлісон. У компенсований час Ліверпуль забив свій третій гол у матчі, але гол Червоних був скасований через офсайд.

Відзначимо, що на початку зустрічі травму отримав один з лідерів Ліверпуля – центрбек Верджіл Ван Дейк.

Евертон з 13 очками продовжує лідирувати в АПЛ. Ліверпуль набрав 10 очок і йде на другій позиції.

У наступному турі Евертон 25 жовтня зіграє з Саутгемптоном, а Ліверпуль 24 жовтня зустрінеться з Шеффілд Юнайтед.