Евертон на своєму полі переміг Арсенал і вийшов на друге місце в АПЛ

Каноніри не можуть виграти протягом семи матчів поспіль в АПЛ

Эвертон - Арсенал, фото - Getty Images

У матчі 14-туру англійської Прем’єр-ліги Евертон на своєму стадіоні переміг Арсенал – 2:1.

Всі голи в матчі були забиті в першому таймі. Спочатку захисник Арсеналу Роб Холдінг невдало зрізав м’яч у власні ворота, на що Каноніри відповіли точним ударом від Ніколаса Пепе з пенальті.

Перемогу Евертону приніс центральний захисник Йерро Міна, який вдало підключився до кутового удару і забив в кінці першого тайму.

Після цього матчу Евертон набрав 26 очок і на час перемістився на друге місце в АПЛ. Арсенал не може виграти в рамках чемпіонату Англії протягом семи турів поспіль, команда Мікеля Артети займає 15-у позицію, в її активі 14 очок.