Евертон у видовищному матчі з дев’ятьма голами вибив Тоттенхем з Кубка Англії

Іриски вирвали перемогу в додатковий час і вийшли в чвертьфінал турніру

Эвертон - Тоттенхэм, фото - Getty Images

В рамках 1/8 фіналу Кубка Англії Евертон на своєму стадіоні в драматичному поєдинку переміг Тоттенхем – 5:4.

У першому таймі було забито п’ять м’ячів на дві команди. Шпори відкрили рахунок після точного удару Давінсона Санчеса, на що Іриски відповіли голами Домініка Кальверта-Льюїна, Рішарлісона і Гільфі Сігурдссона з пенальті. В кінці першої половини свій гол забив Ерік Ламела.

Після перерви команди продовжили гольову феєрію. У складі Тоттенхема дубль оформив Санчес, ще одним голом відзначився Харрі Кейн. Між голами лондонців забив свій другий м’яч Рішарлісон.

А вже в додатковий час перемогу Евертону приніс екс-півзахисник Шахтаря Бернард.

Раніше вихід в чвертьфінал турніру оформили Борнмут, Манчестер Юнайтед, Манчестер Сіті і Лестер.

У наступному матчі в рамках чемпіонату Англії Тоттенхем на виїзді зіграє проти Манчестер Сіті, а Евертон гратиме вдома проти Фулхема.

Кубок Англії, 1/8 фіналу

Евертон – Тоттенхем 5: 4 (3: 2, 1: 2, 1: 0 – додатковий час)

Голи: Кальверт-Льюїн, 36, Рішарлісон, 38, 68, Сігурдссон, 43 (з пенальті), Бернард, 97 – Санчес, 3, 57, Ламела, 45+3, Кейн, 83