Гол та асист Ярмоленка допомогли Вест Хему U-23 розгромити Дербі

Вчора українець зіграв у матчі АПЛ проти Арсеналу

Гол та асист Ярмоленка допомогли Вест Хему U-23 розгромити Дербі - Чемпіонат Англії

Андрей Ярмоленко. Фото - Getty Images

Вінгер Андрій Ярмоленко вийшов у старті Вест Хема U-23 на матч із молодіжною командою Дербі. Українець допоміг Молотобійцям розгромити суперника – 5:0.

На 28-й хвилині Ярмоленко забив гол, зробивши рахунок 3:0. На 60-й хвилині Андрій асистував Сонні Перкінсу, який забив четвертий м’яч Вест Хема. Через дев’ять хвилин українця було замінено.

Це був другий матч Ярмоленка за команду U-23 цього сезону. Торішнього серпня він зробив два асиста у поєдинку проти молодіжки Арсеналу (6:1).

Вчора Ярмоленко зіграв за Вест Хем у матчі 35-го туру АПЛ проти Арсеналу (1:2). Андрій вийшов на заміну на 81-й хвилині і не відзначився результативними діями.

Загалом у поточній кампанії Ярмоленко провів 28 поєдинків за першу команду Вест Хема, забив три голи та зробив одну результативну передачу.

Вест Хем U-23 посідає друге місце у молодіжній першості. Перша команда Молотобійців йде на сьомій позиції в АПЛ.