Гюндоган і Гарсія можуть не зіграти з МЮ через пошкодження

Сьогодні вони пройдуть додаткове обстеження

Илкай Гюндоган, Getty Images

Ілкай Гюндоган та Ерік Гарсія ризикують не допомогти Манчестер Сіті в дербі з Манчестер Юнайтед в суботу.

Обидва гравці отримали ушкодження у вчорашньому матчі Ліги чемпіонів проти Марселя (3:0). Німецький півзахисник був замінений у перерві через проблеми з щиколоткою, а іспанський захисник покинув поле на 28-й хвилині через травму ноги.

Сьогодні Гюндоган і Гарсія пройдуть додаткове обстеження, за підсумками якого стане зрозуміло, наскільки серйозні їхні пошкодження.

У цьому сезоні Гюндоган забив два голи в 11 матчах Сіті в усіх турнірах. Гарсія зіграв у семи матчах.

Манчестер Юнайтед прийме Манчестер Сіті на Олд Траффорд в суботу, 12 грудня. Початок матчу — о 19:30.