Кейн отримав пошкодженя в матчі проти Евертона

Наступного тижня - фінал Кубка ліги проти Ман Сіті

Харри Кейн, Getty Images

Нападник Тоттенгема Гаррі Кейн отримав пошкодження у вчорашньому матчі Прем’єр-ліги проти Евертона (2: 2).

Кейн, який забив обидва голи Шпор, вимушено залишив поле за кілька хвилин до фінального свистка. Англійця замінив Деле Аллі.

Головний тренер Тоттенгема Жозе Моуріньо не зміг відразу дати оцінку травмі Кейна:

«Занадто рано щось говорити. Звичайно, він щось відчув, якщо покинув поле за пару хвилин до кінця за рахунку 2:2», – пояснив португалець.

«Дозвольте мені бути оптимістом і вірити, що він встигне відновитися. Очевидно, для нас він – дуже важливий гравець».

У всіх турнірах нинішнього сезону Кейн зіграв в 43 матчах, забив 31 гол і віддав 16 результативних передач.

Наступного тижня, 25 квітня, команда Моуріньо зіграє проти Манчестер Сіті в фіналі Кубка англійської ліги.