Лестер вперше в історії виграв Кубок Англії

Лисиці мінімально перемогли Челсі

Челси - Лестер где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Челси - Лестер. Фото - Getty Images

У Лондоні на Уемблі відбувся фінальний матч Кубка Англії між Челсі і Лестером. Лисиці мінімально обіграли Синіх з рахунком 1:0.

У першому таймі команди голів не забивали. На 63-й хвилині Лестер вийшов вперед після точного удару Юрі Тілеманса.

У кінцівці зустрічі Челсі відігрався, але гол Бена Чілвела був скасований після перегляду відеоповтору.

Лестер став володарем Кубка Англії вперше в історії. Раніше Лисиці чотири рази програвали у фіналах.

Челсі ж не зміг виграти турнір вдев’яте. Минулого року Сині у фіналі поступилися Арсеналу.

В АПЛ Лестер займає третє місце. Челсі йде на четвертій позиції, поступаючись Лисицям два очки за два тури до завершення чемпіонату.