Лідс на виїзді вирвав перемогу над Евертоном

Команда Б'єлси забила переможний гол в кінці зустрічі

Эвертон - Лидс, фото - Getty Images

У матчі десятого туру англійської Прем’єр-ліги Евертон на своєму полі програв Лідс – 0:1.

Обидві команди в першому таймі мали достатньо моментів для взяття воріт, але так і не зуміли їх реалізувати. У складі Евертона забитим голом відзначився Річарлісон, але цей м’яч не був зарахований після підказки VAR.

А вже після перерви команді Марсело Б’єлси вдалося забити переможний м’яч зусиллями Рафіньї.

Після цієї гри Евертон займає шосте місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії, в активі Ірисок 16 очок. У Лідса 11-я позиція і 14 очок.

У наступному турі Евертон зіграє на виїзді проти Бернлі, а Лідс відправиться в гості до Челсі.