Ліверпуль легко розгромив Кристал Пелас

Команда Клоппа в кроці від чемпіонського титулу.

Фирмино Мане Ливерпуль АПЛ

Ливерпуль, Фото - Getty Images

Ліверпуль легко розгромив Кристал Пелас в домашньому матчі 31-го туру АПЛ (4:0).

Червоні забили двічі в кожному з таймів. Рахунок відкрив Трент Олександр-Арнолд, який забив зі штрафного на 23-й хвилині. В кінці першої половини відзначився Мохамед Салах, який замкнув передачу Фабіньо.

Сам бразилець зміг забити на початку другого тайму, а на 69-й хвилині вже Салах асистував Садіо Мане. Червоні завдали близько двох десятків ударів по воротах Кристал Пелас і створили ще багато небезпечних моментів, але більше не забивали.

Ліверпуль набрав 86 очок, і випереджає Ман Сіті на 23 очка. Команда Юргена Клоппа може оформити чемпіонський титул вже завтра, якщо Городяни втратять очки в матчі з Челсі. У наступному турі Ліверпуль зіграє саме з командою Пепа Гвардіоли 2 липня.

Кристал Пелас займає 9-ту сходинку в АПЛ, набравши 42 очка. Підопічні Роя Ходжсона 29 червня зіграють проти Бернлі.