Ліверпуль на останніх хвилинах втратив перемогу над Брайтоном

Червоні пропустили з пенальті в компенсований час

Брайтон - Ливерпуль, фото - Getty Images

У матчі десятого туру англійської Прем’єр-ліги Ліверпуль в гостях не зумів перемогти Брайтон – 1:1.

У першому таймі господарі мали чудову нагоду вийти вперед, але Ніл Мопе не реалізував пенальті. Крім того, після підказки VAR арбітр відмінив гол Мохамеда Салаха.

Вже після перерви Ліверпулю зумів відзначитися зусиллями Діогу Жоти. Цікаво, що після перегляду відеоповтору також був скасований гол Садіо Мане. А вже в компенсований час був призначений ще один пенальті в ворота Червоних, який реалізував Паскаль Гросс.

Після цього матчу Ліверпуль набрав 21 очко і на час вийшов на перше місце в турнірній таблиці АПЛ. У Брайтона 10 очок і 16-я позиція.