Ліверпуль на своєму полі вирвав перемогу над Вест Хемом і вийшов на перше місце в АПЛ

Червоні ледь не втратили очки на своєму полі

Фото - Getty Images

У матчі сьомого туру чемпіонату Англії Ліверпуль на Анфілд Роуд переміг Вест Хем – 2:1.

У першому таймі в складі гостей відзначився Пабло Форналс, а господарі відповіли точним ударом Мохамеда Салаха з пенальті.

У другому таймі Ліверпуль зумів знову відзначитися зусиллями Діогу Жоти, але арбітр відмінив взяття воріт після перегляду відеоповтору. Ще через кілька хвилин португалець забив переможний гол Червоних.

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко вийшов на поле у ​​другому таймі.

Після цієї перемоги Ліверпуль набрав 16 очок і вийшов на перше місце в АПЛ. У Вест Хема 8 очок і 13 позиція.