Ліверпуль переміг Манчестер Сіті та вийшов у фінал Кубка Англії

Зінченко відіграв весь матч

Манчестер Сіті - Ліверпуль 2:3 огляд матчу, відео голів за 16 квітня

Садио Мане, Getty Images

У півфінальному матчі Кубка Англії Ліверпуль обіграв Манчестер Сіті з рахунком 3:2.

Червоні оформили комфортну перевагу ще у першому таймі. Відкрив рахунок у матчі Ібраїма Конате, а потім дублем відзначився Садіо Мане – перший свій гол сенегалець забив після грубої помилки голкіпера Містян Закарі Штеффена.

На початку другого тайму Манчестер Сіті відіграв один м’яч зусиллями Джека Гріліша, а вже у компенсований час Бернарду Сілва скоротив відставання до мінімуму. Але на більше Містян у цьому матчі не вистачило.

Український захисник Містян Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі своєї команди та відіграв весь матч.

У другому півфінальному матчі Кубка Англії зіграють Челсі та Крістал Пелас. Гра відбудеться 17 квітня о 18:30 за київським часом. Фінал турніру відбудеться 14 травня на стадіоні Уемблі.