Ліверпуль розбив Крістал Пелас, забивши сім голів на виїзді

Червоні продовжують лідирувати в АПЛ

Фото - Getty Images

У стартовому матчі 14-го туру чемпіонату Англії Ліверпуль на виїзді знищив Крістал Пелас – 7:0.

Ще в першому таймі Червоні забезпечили собі комфортну перевагу, забивши три м’ячі – відзначилися Такумі Мінаміно, Садіо Мане і Роберто Фірміно.

Після перерви Ліверпуль не зупинився і зумів ще чотири рази вразити чужі ворота. Спочатку відзначився Джордан Хендерсон, свій другий м’яч забив Фірміно, також дублем відзначився Мохамед Салах, який вийшов на заміну.

Після цієї гри Червоні набрали 31 очко і закріпилися на першому місці турнірної таблиці АПЛ. Кристал Пелас займає 12-у позицію, в активі команди 18 очок.