Ліверпуль розгромив Вулверхемптон і порівнявся з Тоттенхемом на вершині АПЛ

Безпрограшна серія Червоних в АПЛ налічує сім матчів

Ливерпуль - Лейпциг: где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Ливерпуль. Фото - Getty Images

Ліверпуль на своєму полі розгромив Вулверхемптон (4:0) в поєдинку 11-го туру англійської Прем’єр-ліги. Матч пройшов з глядачами на трибунах.

В середині першого тайму Мохамед Салах вивів Ліверпуль вперед. Після перерви Червоні не залишили Вовкам шансів – Жоржиньо Вейналдум і Жоель Матіп довели рахунок до розгромного. Також автоголом відзначився захисник гостей Нелсон Семеду.

Ліверпуль набрав 24 очки і порівнявся з Тоттенхемом на вершині турнірної таблиці АПЛ. Шпори сьогодні в дербі перемогли Арсенал (2:0). Вулверхемптон йде на 10-й позиції.

У наступному турі АПЛ Ліверпуль 13 грудня в гостях зіграє з Фулхемом. Вовки 12 грудня приймуть Астон Віллу.