favbet
favbet

Ліверпуль розписав мирову з Бернлі – це перша домашня нічия Червоних в АПЛ з січня 2019 року

Команди забили по одному м'ячу.

Фото - Getty Images

Ліверпуль розписав нічию з Бернлі в матчі 35-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Червоні забили в першому таймі зусиллями Ендрю Робертсона, після перерви Бернлі відповів голом Джея Родрігеса. В кінці матчу мерсисайдці були трохи активнішими, але забити переможний м’яч не змогли.

Для Ліверпуля це перша домашня нічия в чемпіонаті з 30 січня 2019 року. Тоді команда Юргена Клоппа на Анфілді розійшлася миром з Лестером (1: 1).

У червні Ліверпуль достроково став чемпіоном Англії, вигравши титул вперше з 1990 року. У наступному турі Червоні зіграють з Арсеналом на виїзді.

Бернлі піднявся на дев’яте місце, від зони Ліги Європи Кларетові відстають на одне очко. На черзі у команди Шона Дайча зустріч з Вулвергемптоном.