Ліверпуль у видовищному матчі обіграв Манчестер Юнайтед на Олд Траффорд

Команда Клоппа продовжує боротися за топ-4

Манчестер Юнайтед - Ливерпуль, фото - Getty Images

У перенесеному матчі 34-го туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на своєму полі поступився Ліверпулю – 2:4. Нагадаємо, зустріч повинна була відбутися ще 2 травня, але була перенесена через протести вболівальників Червоних дияволів проти власників клубу.

Господарі першими відкрили рахунок у матчі – після удару Бруну Фернандеша м’яч зрикошетив від Натаніеля Філліпса в ворота Ліверпуля. Але ще до перерви команда Юргена Клоппа вийшла вперед: в кінці першого тайму спочатку відзначився Діогу Жота, а потім свій гол забив Роберто Фірміно.

На початку другого тайму бразильський нападаючий Ліверпуля оформив дубль. МЮ зумів відповісти голом у виконанні Маркуса Рашфорд, але до кінця зустрічі господарі Олд Траффорд так і не змогли зрівняти рахунок. Більш того, в кінці гри Ліверпуль провів четвертий гол зусиллями Мохамеда Салаха.

Після цього матчу Манчестер Юнайтед залишився на 2-му місці в турнірній таблиці АПЛ, в активі команди 70 очок. Ліверпуль набрав 60 очок і перемістився на 5-у позицію, маючи гру в запасі.