Ліверпуль в компенсований час вирвав перемогу над Астон Віллою

Команда Клоппа повернулася в зону Ліги чемпіонів

Ливерпуль - Астон Вилла. Фото - Getty Images

Ліверпуль на своєму полі переміг Астон Віллу (2:1) в матчі 31-го туру англійської Прем’єр-ліги.

У кінцівці першого тайму Оллі Уоткінс вивів Астон Віллу. Ліверпуль швидко відігрався, але гол Роберто Фірміно був скасований за допомогою системи VAR.

На 57-й хвилині господарі поля все ж зрівняли рахунок в матчі – Мохамед Салах був першим на добиванні. У компенсований час точний удар Трента Александра-Арнольда приніс Ліверпулю перемогу.

Ліверпуль набрав 52 очки і піднявся на четверте місце в АПЛ. Астон Вілла займає десяту позицію.

14 квітня Ліверпуль вдома прийматиме Реал в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Перший поєдинок команд в Мадриді завершився впевненою перемогою Бланкос – 3:1.