Мактоміней першим в АПЛ оформив дубль до третьої хвилини матчу

Скотту вдалося увійти в історію турніру

Скотт Мактоминей. Фото: Getty Images

Півзахисник Манчестер Юнайтед Скотт Мактоміней встановив неймовірне досягнення.

Хавбек забив два голи в поєдинку 14-го туру АПЛ з Лідсом (6:2). Обидва м’ячі Скотт провів до третьої хвилини і став першим гравцем в історії турніру, який оформив дубль за стартові хвилини гри.

У поточному сезоні АПЛ Мактоміней відзначився дебютними голами. Всього на рахунку хавбека 17 ігор у всіх турнірах 2020/21, в яких Скотт відзначився одним асистом і трьома забитими м’ячами.

Манчестер Юнайтед займає в турнірній таблиці АПЛ третє місце, маючи відставання від Ліверпуля в п’ять очок і одну гру в запасі. Наступного тижня Червоні дияволи зіграють з Евертоном в Кубку Ліги і Лестером в чемпіонаті країни.