Ман Сіті із Зінченком переміг Борнмут

Українець вийшов на заміну в кінцівці матчу.

Манчестер Сити

Фото - Getty Images

Манчестер Сіті обіграв Борнмут (2:1) в домашньому матчі 36-го туру чемпіонату Англії.

Городяни повели в рахунку вже на початку поєдинку після точного удару Давіда Сільви зі штрафного. У кінцівці першого тайму Габріел Жезус подвоїв перевагу господарів поля.

Після перерви Борнмут скоротив відставання в рахунку, але головний арбітр матчу Лі Мейсон скасував гол Джошуа Кінга через офсайд. На 72-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота гостей, але змінив своє рішення після перегляду відеоповтору.

У кінцівці зустрічі Борнмуті вдалося забити гол. Результативний удар на рахунку Девіда Брукса.

Український захисник Ман Сіті Олександр Зінченко почав поєдинок на лаві запасних. На 77-й хвилині він вийшов на поле, замінивши Бенжамена Менді.

Ман Сіті з 75 очками йде на другому місці АПЛ. Борнмут розташувався в зоні вильоту – від порятунку клуб відокремлює три очки.

У наступному матчі Манчестер Сіті 18 липня зустрінеться з Арсеналом в рамках 1/2 фіналу Кубка Англії. Борнмут 19 липня вдома прийме Саутгемптон.