Ман Сіті із Зінченком розгромив Арсенал і вийшов у півфінал Кубка ліги

Олександр відзначився асистом на початку матчу

Арсенал — Манчестер Сити, Getty Images

Манчестер Сіті розгромив Арсенал у чвертьфіналі Кубка англійської ліги.

Містяни вийшли вперед вже на третій хвилині гри: після навісу Олександра Зінченка забив Габріель Жезус. Для українця ця результативна дія стала першою в сезоні.

До перерви Александр Ляказетт зрівняв рахунок, але в другому таймі забивав тільки Ман Сіті. По м’ячу у ворота канонірів відправили Ріяд Марез, Філ Фоден і Емерік Ляпорт.

Команда Хосепа Гвардіоли приєдналася до Брентфорда, який вийшов до півфіналу Кубка ліги після мінімальної перемоги над Ньюкаслом (1:0). Завтра відбудуться ще два матчі 1/4 фіналу: Сток Сіті — Тоттенхем і Евертон — Манчестер Юнайтед.

У суботу, 26 грудня, Ман Сіті зіграє з Ньюкаслом в 15-му турі Прем’єр-ліги. Арсенал в той же день битиметься з Челсі в дербі.