Ман Сіті із Зінченком розгромив Бернлі, забивши п’ять сухих голів

По дублю оформили Фоден і Марез.

Манчестер Сити

Фото - Getty Images

Манчестер Сіті вдома розгромив Бернлі (5:0) в заключному матчі 30-го туру чемпіонату Англії.

Уже в першому таймі Городяни зняли всі питання про переможця двобою, забивши три голи. Дубль оформив Ріяд Марез, ще один гол на рахунку Філа Фодена.

Після перерви Давид Сільва забив четвертий гол Ман Сіті в матчі. В середині другого тайму Фоден встановив остаточний рахунок поєдинку.

Український захисник Ман Сіті Олександр Зінченко потрапив в стартовий склад Городян і провів на полі весь матч.

Ман Сіті набрав 63 очки і йде на другому місці АПЛ, поступаючись Ліверпулю 20 очок за вісім турів до завершення чемпіонату Англії. Бернлі займає 11-у позицію.

У наступному турі Ман Сіті 25 червня на виїзді зіграє з Челсі. Бернлі в цей же день вдома прийматиме Уотфорд.