Манчестер Сіті без Зінченка мінімально переміг Лестер

Українець весь поєдинок провів на лаві запасних
Лестер - Наполи когда и где смотреть в прямом эфире трансляцию Лиги Европы

Лестер - Манчестер Сити. Фото - Getty Images

Манчестер Сіті мінімально обіграв Лестер (1:0) в гостьовому матчі 4-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Незважаючи на велику кількість гольових моментів, команди пішли на перерву за рахунку 0:0. На початку другого тайму Джеймі Варді вивів Лестер вперед, але гол форварда був скасований через офсайд.

На 62-й хвилині команда Пепа Гвардіоли повела в рахунку після точного удару Бернарду Сілви. Лестер до кінця зустрічі так і не відігрався.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко весь поєдинок провів на лаві запасних.

Манчестер Сіті набрав дев’ять очок і посідає друге місце в АПЛ. Лестер опустився на дев’яту позицію.

Наступного тижня Манчестер Сіті і Лестер стартують в єврокубках. Команда Гвардіоли 15 вересня зіграє з РБ Лейпциг в Лізі чемпіонів, а Лиси 16 вересня приймуть Наполі в Лізі Європи.