Манчестер Сіті без Зінченко на виїзді переміг Вулвергемптон

Українець пропустив поєдинок через м'язову травму

Сити Вулверхэмптон

Фото - Getty Images

Манчестер Сіті на виїзді переміг Вулвергемптон (3:1) у другому турі АПЛ. Це був перший офіційний поєдинок Городян в сезоні 2020/21.

Команда Пепа Гвардіоли повела в рахунку в середині першого тайму. Кевін Де Брейне реалізував пенальті. На 32-й хвилині зустрічі Філ Фоден подвоїв перевагу Городян.

Наприкінці зустрічі Вулвергемптон скоротив відставання в рахунку зусиллями Рауля Гіменеса. У компенсований час Манчестер Сіті забив третій гол у матчі. Результативний удар на рахунку Габріела Жезуса.

Захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко не потрапив в заявку Городян. Українець отримав м’язову травму на тренуванні і вибув на невизначений термін.

У наступному турі АПЛ Манчестер Сіті 27 вересня вдома прийме Лестер. Вулверхемптон в цей же день на виїзді зіграє проти Вест Гема Андрія Ярмоленка.