Манчестер Сіті і Ліверпуль розписали результативну нічию в матчі з двома пенальті

Зінченко весь поєдинок провів на лаві запасних

Сити Ливерпуль

Манчестер Сити - Ливерпуль. Фото - Getty Images

Манчестер Сіті і Ліверпуль не виявили сильнішого в матчі 8-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Команда Юргена Клоппа повела в рахунку на 13-й хвилині зустрічі. Мохамед Салах реалізував пенальті. Городяни відігралися ще до перерви зусиллями Габріела Жезуса.

У кінцівці першого тайму Манчестер Сіті отримав право пробити пенальті – Кевін Де Брейне пробив повз ворота. Після перерви рахунок на табло не змінився – 1:1.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко весь матч провів на лаві запасних.

Манчестер Сіті з 12 очками займає 11-е місце в АПЛ. Ліверпуль таки не зумів повернути лідерство в турнірній таблиці. Команда Клоппа йде на 3-й позиції, поступаючись Лестеру одне очко.

У наступному турі 21 листопада Манчестер Сіті зіграє з Тоттенхемом, Ліверпуль – з Лестером.