Манчестер Сіті легко обіграв Суонсі і вийшов в 1/4 фіналу Кубка Англії

Зінченко провів весь матч на лаві

Суонси - Манчестер Сити, фото - Getty Images

У матчі 1/8 фіналу Кубка Англії Манчестер Сіті в гостях впорався з Суонсі, який представляє Чемпіоншип – 3:1.

Городяни вийшли вперед у середині першого тайму, після точного удару Кайла Уокера. А вже відразу після перерви довели рахунок до розгромного зусиллями Рахіма Стерлінга і Габріела Жезуса.

Суонсі зумів відповісти голом у виконанні Моргана Уіттакера, але на більше господарів поля в цьому матчі не вистачило.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко потрапив в заявку на матч, але так і не вийшов на поле.

У наступному турі в рамках англійської Прем’єр-ліги Манчестер Сіті зіграє вдома проти Тоттенхема. Матч відбудеться в суботу, 13 лютого. Початок гри о 19:30.