Манчестер Сіті легко обіграв Арсенал в першому матчі після відновлення сезону

Городяни забили три м'ячі.

Манчестер Сити

Манчестер Сити, Getty Images

У перенесеному матчі 28-го туру АПЛ Манчестер Сіті на своєму полі переграв Арсенал з рахунком 3:0.

Городяни відкрили рахунок в доданий час першого тайму. Перший м’яч у АПЛ після відновлення сезону забив Рахім Стерлінг.

Крім пропущеного м’яча, перший тайм для Канонірів вийшов негативним через відразу дві травми. Артета вимушено замінив Граніту Джаку і Пабло Марі.

Другий тайм почався з видалення у Арсенала Давида Луїса, який сфолив у власному штрафному майданчику. Команда Пепа Гвардіоли забила з пенальті – м’яч на рахунку Кевіна Де Брейне. Остаточним третім голом у ворота канонірів відзначився Філ Фоден.

Манчестер Сіті закріпився на другому місці турнірної таблиці АПЛ, відірвавшись від третього Лестера на 7 очок. Арсенал продовжує перебувати на дев’ятій позиції.

У наступному турі Городяни 22 червня зіграють з Бернлі, Арсенал зіграє з Брайтоном 20 червня.